резиденція Святого Миколая

Дата: 26.01.2023 12:54

2 дні підряд проходив тематичний захід- резиденції Святого Миколая, який був оганізований у Городоцькій селищній раді наприкинці грудня 2022 року.

Дітки займалися створенням новорічних поробок для наших Героїв, співали колядки у супроводі чудового музичного інструменту-гітари, грали у веселі конкурси, фотографувалися біля ялинки та всі отримали подарунки від Св.Миколая!

Дякуємо селищному голові Наталії Олександрівні Дембіцькій за подарунки подаровані кожній дитині! За її добре серце, за тепло та любов яке вона віддає дітям…Дзвінкий дитячий сміх та їх щирі посмішки варті того, щоб витрачати сили і радувати діток невеличкими святковими заходами!

В свою чергу у смт. Біла Криниця на базі Білокриницького будинку культури теж була резиденція Св.Миколая