Подарунки для дітей пільгових категорій

Дата: 26.01.2023 12:43

Наприкинці грудня 2022 року в селищній раді віталися подарунками дітки пільгових категорій до свята Святого Миколая. Не зважаючи на те що не було світла-свято вдалося на славу! Під живу музику (баян) в залі з'являлися Казкові герої, і Святий Миколай з подарунками, також спільно виготовляли вітальні листівки та приймали участь у цікавих конкурсах. В такі нелегкі часи для країни неодмінно потрібно підтримувати наших діток, тому що у них проходить дитинство... Нехай Св.Миколай принесе радість, щастя та МИР у кожну оселю! Висловлюємо щиру подяку керівникам гуртків та вихованцям Центру позашкільної освіти, які допомагали у проведенні заходу. Сподіваємось що дітям все сподобалось. Подарунки було закуплено селищною радою.