У Радомишлі клієнту пробації надається психологічна допомога для позбавлення від наркотичної та ігрової залежності.

Дата: 16.01.2023 15:21

13 січня 2023 року психологом Житомирського районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Наталією Глущенко була проведена чергова робота із особою засудженою до покарання, не пов’язаного із позбавленням волі. На даному етапі проводилася діагностична робота для виявлення факторів ризику, які можуть вплинути на рецидив наркотичної та ігрової залежності, допомогти розібратися в різній системі відносин особистості, виявити порушення цих відносин, знайти шляхи відновлення цих відносин.

Житомирський районний сектор №6

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області  (м. Радомишль)