Підтримка Збройних Сил України

Дата: 15.12.2022 10:05

Вчора наша  славетна Житомирська 95 ОДШБ ДШВ ЗС України –приймала привітання до свого 30-річчя!

А сьогодні селищний голова Наталія Дембіцька a разом з працівниками Городоцької селищної ради завітала до них не з пустими руками та дякували за  незламну оборону країни!

На кошти зібрані дітками громади на велопробігах та виручені кошти з організованої ярмарки до Дня незалежності на підтримку ЗСУ Відділом освіти, культури було закуплено та передано  лопати, сокири, пилки та каністри захисникам.

Також дякуємо за підтримку Героїв- завідуючій Білокриницького ДНЗ Л.Лабенській за зібрану допомогу у вигляді консерв, печива, чаю, теплих носків, аптечки та багато іншого. Ваш колектив великі молодці! Згуртовані, щиросердечні.

Неодноразово завдячуємо нашим працівникам селищної ради які попри виконання своїх головних обов'язків разом виготовили більше 300 окопних свічок, які зігріватимуть та дадуть змогу бачити у темну пору. Також Відділ освіти, культури передав смачні патріотичні смаколики рідним захисникам країни.

Дякуємо всім за підтримку! За незламність! За єдність!

А ми продовжуватимемо в тому ж дусі! Прискоримо Перемогу разом!