Привітання від селищного голови з Днем Сухопутних військ ЗСУ

Дата: 12.12.2022 15:32

Сухопутні війська Збройних Сил України – це міцний моноліт механізованих і танкових, ракетних військ і артилерії, армійської авіації, частин і підрозділів протиповітряної оборони і спеціальних військ, який відіграє вирішальну роль у забезпечені обороноздатності нашої держави.

Найбільші втрати у протистоянні з російським агресором понесли Сухопутні війська Збройних Сил України. Вічна слава і шана загиблим героям!

Честь і слава воїнам Сухопутних військ, які щоденно доводять — немає такої сили, що може порушити дух і волю українського воїна.

Бажаю у цей святковий день перемог та професійних вмінь, міцного здоров’я та витримки, затишку та благополуччя в родинах і досягнення нових висот у справі служіння Українській державі та Українському народові!

Слава Україні!

З повагою,                                                                                                                                                                        селищний голова Наталія ДЕМБІЦЬКА