Спортивно-патріотичний захід до Дня козацтва

Дата: 24.10.2022 09:12

В парку громади відбувся спортивно-патріотичний захід до Дня козацтва та Дня захисника України, а саме ток-шоу: «Козак хвалькуватий гультяй, чи відважний лицар».

Зібравшись великою дружньою командою з дітьми різних вікових категорій розім’яли м’язи на руханці та помізкували на тематичних загадках)

Емоції просто переповнюють! Стільки віддачі від дітей я і не очікувала! Довго, весело, завзято та в дусі справжнього козацького гарту прийняли участь у різного роду конкурсах, в яких усі показали свою згуртованість, витривалість, силу духу та характер.

Деякі дорослі нашого містечка можуть брати з цих дітей приклад!

Незважаючи на тривогу, під час якої перебували в укритті повернулися разом в парк та продовжили наші веселі ігри, а також розмалювали малюнки та «підняли патріотичні долоньки» вгору на знак того, що діти України ЗА мирне майбутнє!

Батьки! Ваші діти чудові! Нам дійсно весело, пізнавально та комфортно проводити разом час. І я чекатиму з нетерпінням наступної зустрічі.

Команди «Гостра шабля» та «Байрактар» - ви неймовірні!

З такими патріотами як наші діти можна не сумніватися в подальшій успішності нашої країни! Адже підростає гідна зміна.