Соціально-виховна робота з суб’єктам пробації

Дата: 18.10.2022 12:11

Фото без опису

У Радомишлі співробітниця Бюро безоплатної правової допомоги проводила соціально-виховну роботу з суб’єктам пробації.

17 жовтня 2022 року начальником Житомирського районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області  Тетяною Нестерчук та головною юристкою сектору Радомишльського бюро правової допомоги Оксаною Дзюбенко проведена виховна бесіда з підобліковими особами на тему: «Алкоголь і злочин». Висвітлюючи дану тему суб’єктам пробації було донесено як впливає алкоголь на організм людини та психіку. Обговорено наслідки вживання алкоголю. Також доведено до відома громадян про відповідальність за розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях, на робочому місці, керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння та ін.

Житомирський районний сектор №6

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області (м. Радомишль)