Заняття щодо дій під час виявлення та поводження з вибухонебезпечними предметами.

Дата: 04.10.2022 22:10

За сприяння Департаменту освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації Департамент освіти і науки Житомирської ОДА, відділом освіти Городоцької ТГ були організовані та проведені військовослужбовцями Державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти зі специфічними умовами навчання «Житомирської академії поліції» інформаційно-просвітницькі заняття на базі Городоцького ліцею з учнями, вчителями та керівниками гуртків ЦПО щодо дій під час виявлення та поводження з вибухонебезпечними предметами.

Відділ освіти виносить щиру подяку викладацькому складу Державного закладу професійної ( професійно-технічної) освіти зі специфічними умовами навчання «Житомирська академія поліції" http://ztncpp.org.ua/ за змістовно проведені заняття.

Дякуємо за співпрацю!