30 вересня – День усиновлення!!!

Дата: 30.09.2022 12:02

Фото без опису

30 вересня день великого православного свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії,  щороку в цей день   відзначають День усиновлення. Це свято сімей, що приймають дитину, дарують їй родину, а разом з нею любов, віру та надію на щасливе життя.

Вітаємо з Днем усиновлення всіх хто причетний до цього свята. Щиро дякуємо усиновлювачам, опікунам, піклувальникам,  кожній родині, яка відкрила не лише двері своєї домівки, але й своє серце, для дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, за любов до дітей, щоденну невтомну працю, терпіння, за те, що вселяєте у їхні душі віру в добро, виховуєте достойними громадянами України.

Нехай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, Ваше життя буде безхмарним, здійснення всіх найзаповітніших мрій та сподівань та  мирного неба над голово!