Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 28.09.2022 16:52

Фото без опису

28 вересня 2022 року, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Городоцької селищної ради під головуванням селищного голови Дембіцької Наталії Олександрівни.

У ході засідання було розглянуто питання з різних сфер життєдіяльності громади.

Розглянуто проєкти рішень, підготовлені відділом надання соціальних послуг, щодо осіб, які потребують соціального супроводу та соціальної послуги «догляд вдома», надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій та мешканцям громади.

Окрім цього, було прийнято рішення, щодо встановлення інтернету в Білокриницькій ЗОШ Городоцької територіальної громади, встановлення відеоспостереження на території Городоцької територіальної громади,  виготовлення технічних паспортів та інших супутніх робіт на об’єкти нерухомого майна, про початок опалювального сезону  2022-2023 років   у   Городоцькій  територіальної громади. Також розглянуто питання  тарифів на теплову енергію.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.