ПРОТОКОЛ громадських слухань

Дата: 19.09.2022 17:00

ПРОТОКОЛ

громадських слухань щодо розгляду та врахування громадських інтересів при розробленні містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 0,1500 га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Біла Криниця Житомирського району Житомирської області»

смт Городок                                                                        16 вересня 2022 року

Місце проведення громадських слухань – актовий зал адмінприміщення Городоцької селищної ради по вул. Поштова, 23, смт Городок, Житомирська область.

Метою проведення громадського обговорення є інформування громадськості (фізичних та юридичних осіб, власників та користувачів земельних ділянок, розташованих поряд з територією, на яку розробляється проект містобудівної документації).

Присутні:

Замовник – Городоцька селищна рада Житомирської області в особі начальника відділу землевпорядкування, містобудування, архітектури, будівництва, благоустрою території, комунальної власності та екології Гавлицького В’ячеслава Степановича

Розробник – ФОП Мойсієнко Галина Василівна, головний архітектор проекту В.Г. Кисельов.

Інвестор – гр. Рудницький Олексій Олександрович.

По першому питанню:

За пропозицією присутніх головуючим обрано – провідного спеціаліста відділу землевпорядкування, містобудування, архітектури, будівництва, благоустрою території, комунальної власності та екології Григоренко Сніжану Іванівну. Головуючий громадських слухань оголосила порядок денний і пропозиції щодо регламенту проведення слухань, порядок проведення і надання усних та письмових пропозицій щодо предмету обговорення.

По другому питанню:

За пропозицією головуючого обрано секретаря слухань – Суходольську Анну Іванівну.

СЛУХАЛИ:

Головуючий громадських слухань Григоренко С. І. ознайомила присутніх з намірами щодо розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,1500 га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Біла Криниця Житомирської області, який розроблений на підставі рішення 7 -ої сесії 8-го скликання Городоцької селищної ради Житомирської області від 22 червня 2021року № 197.

Головуючий громадських слухань Григоренко С.І. повідомила, що керуючись Земельним Кодексом України, у відповідності до  ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України Про основи містобудування» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України   № 555 від 25 травня 2011 року, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Городоцька селищна рада проводить громадські слухання по розробці містобудівної документації детального плану території земельної ділянки площею 0,1500 га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Біла Криниця Житомирської області.

ВИСТУПИЛИ:

Розробник - головний архітектор проекту Кисельов В. Г., який зазначив, що містобудівна документація виконана на професійному рівні та відповідає вимогам містобудівного законодавства, ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України про регулювання містобудівної діяльності та іншим нормативно-правовим актам.

Територія проектування розташована в межах населеного пункту,  смт Біла Криниця Житомирської області. Проектним рішенням детального плану території передбачається розміщення об’єкту житлової забудови, що в свою чергу призведе до впорядкування та благоустрою прилеглої території, покращення житлових умов населення, раціонального використання існуючих та резервних територій.

Також, зазначено що відповідно до опублікованого оголошення на сайті Городоцької селищної ради Житомирської області info@qorodotska-qromada.qov.ua від 17 серпня 2022 року про проведення громадських слухань щодо даного детального плану території, в період з 17 серпня 2022 року по 16 вересня 2022 року зауважень та пропозицій в письмовій та усній формі по даному питанню не надходило.

ВИРІШИЛИ:

1. За результатом громадського обговорення, підтримати і схвалити проектне рішення детального плану території земельної ділянки площею 0,1500 га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель в смт Біла Криниця Житомирської області.

2. Рекомендувати до затвердження проект містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки площею 0,1500 га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Біла Криниця Житомирської області».

Головуючий громадських слухань  _________________  Григоренко С.І.

Секретар                                            _________________  Суходольська А.І.

Присутні:

Інвестор – гр. Музольф Євгеній Борисович.

СЛУХАЛИ:

Головуючий громадських слухань Григоренко С. І. ознайомила присутніх з намірами щодо розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,1500 га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Біла Криниця Житомирської області, який розроблений на підставі рішення 8 -ої сесії 8-го скликання Городоцької селищної ради Житомирської області від 05 серпня 2021 року № 244.

Головуючий громадських слухань  _________________  Григоренко С.І.

Секретар                                            _________________  Суходольська А. І.

Присутні:

Інвестор – гр. Музольф Вадим Борисович.

СЛУХАЛИ:

Головуючий громадських слухань Григоренко С. І. ознайомила присутніх з намірами щодо розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,1500 га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Біла Криниця Житомирської області, який розроблений на підставі рішення 4 -ої сесії 8-го скликання Городоцької селищної ради Житомирської області від 30 березня 2021 року № 92.