Пост вдячності

Дата: 02.09.2022 10:16

Щиро дякуємо всім хто допоміг нам у співпраці відкрити наші заклади освіти до новоно навчального року!

Дякуємо всім спеціалістам селищної ради, які небайдуже поставились до поставленої задачі відкрити заклади та облаштувати укриття.

Вкотре дякуємо військовій частині, батькам, працівникам закладу освіти за допомогу в облаштуванні укриття.

Дякуємо представникам ДСНС, Держпродспоживслужбі та Національній поліціі за співпрацю та всебічну допомогу у відкритті закладів.

Дякуємо Житомирській військовій державній адміністрації за наданий дозвіл розпочати навчання в закладах освіти, та Житомирській військовій районній адміністрації за співпрацю .

Завдяки всебічній співпраці маємо гарний результат!

Сьогодні дітки та батьки мали змогу побачити на власні очі тренування під час першого уроку та відвідати укриття, в якому будуть розміщені діти та працівникі закладу.