Зі святом 1-го Вересня! З Днем знань!

Дата: 02.09.2022 10:05

Городоцька селищна рада щиро вітає усіх мешканців зі святом 1 вересня – з Днем знань!З новим навчальним роком, який громада розпочинає у воєнний час.

Традиційні урочистості цьогоріч були не такими як зазвичай, адже військовий стан вніс свої корективи.

Але попри все- свято вілбулося. Школярі 1-го та 11-го класу мали повноцінну першу шкільну лінійку!

Під час першого уроку всі централізовано провели навчання та спустилися до укриття( за 4 хв).

Найголовніше на сьогодні для громади – буде навчання, буде українська школа, українська освіта.

Щиро дякую нашим воїнам, завдяки мужності яких діти подовжуватимуть вчитися.

Герої мужньо стримують ворога, щоб діти вчили правдиву історію України, а не вигадки московії.

Дякую всім, хто долучився до підготовки укриттів у навчальних закладах громади. Завдяки Вам укриття відповідають вимогам надзвичайників з електроживленням, штучним освітленням, системами водопроводу та каналізації.

Всім бажаю витримати всі навантаження. У цей складний час пам’ятаймо: наші діти – це майбутнє України, наша гордість і віра у майбутнє. Ми всі зобов’язані виховати наше майбутнє ще розумнішим, ще патріотичнішим та кращим.

Вітаю всіх з новим навчальним роком!

З Днем знань!

З повагою, селищний голова Н. Дембіцька