Безпека дітей у військовий час

Дата: 29.08.2022 16:00

Фото без опису

29 серпня 2022 року Службою у справах дітей спільно із відділом надання соціальних послуг Городоцької селищної ради було проведено інформативну бесіду для сімей опікунів, що проживають в смт. Біла Криниця.

Метою заходу стало роз’яснення опікунам, дітям – сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, порядку дій у разі виникнення небезпечних ситуацій. В ході бесіди було надано психологічні поради та рекомендації щодо заспокоєння і підтримки дітей у стресових ситуаціях. За допомогою відеоматеріалів, присутніх ознайомлено з різновидами вибухонебезпечних предметів та порядку дій у разі  їх виявлення. Також повідомили опікунів  про  зміни в законодавстві з приводу посилення відповідальності під час обов’язкової евакуації.

Під час заходу було використано методики у сфері безпеки дітей, розроблені МОН та UNICEF.