Діти громади і "Школа розвитку Soft Skills»

Дата: 25.08.2022 14:53

Завдяки Білоцерківському управлінню освіти та науки, ГО «Ресурс» Аллі Клочко, командиру військової частини А2192 та Городоцькому селищному голові, діти військовослужбовців громади віком від 13-16 років мали змогу оздоровитися та навчитися новому та корисному у «Школі розвитку Soft Skills» на базі Білоцерківського санаторію «Діброва».

Мета організованого дозвілля-проведення безлічі тренінгів, які були спрямовані на пізнання особистості підлітків, постійна командна робота, виявлення сильних та слабких сторін дітей та звичайно розвиток лідерських якостей.

Діти були вражені гостинністю, організацією та висококваліфікованими працівниками-коучами, які приклали максимум зусиль щоб їм було цікаво, комфортно та пізнавально.

По закінченню навчання кожний із учасників отримав сертифікат та подарунок на згадку.

Щиро дякуємо усім, хто витратив час, бажання та старання!

Мирного неба та світлого майбутнього нашим дітям!