З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2022 16:13

Сьогодні по всій країні відзначають День Державного Прапора України.

В усіх містах і селах піднімаються національні знамена. Це наш історичний дух, це наша гордість, слава і велич нації.

З цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним українці йшли на захист своїх прав та свобод під час Революції Гідності, під цим символом сьогодні наші воїни захищають рідну землю від окупантів.

У мить, коли здіймається і майорить Прапор України та звучить Державний Гімн – відчувається піднесення, яке сповнює наші серця гордістю за рідну країну.

Сердечно вітаю всіх вас з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України.Бажаю всім щастя, добра і миру! Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу.