Профілактичний рейд

Дата: 19.08.2022 08:22

Фото без опису

16 серпня 2022 року начальник Служби у справах дітей Городоцької селищної ради спільно з відділом надання соціальних послуг провели рейд в Білокриницькому старостинському окрузі.

Систематичне планове проведення координаційної роботи щодо своєчасного виявлення і обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та здійснення заходів соціального захисту прав та законних інтересів дітей з метою профілактики соціального сирітства та недопущення вилучення дітей з сім’ї - основне завдання Служби у справах дітей Городоцької селищної ради.

Під час рейду батькам роз’яснено норми чинного законодавства щодо їх обов'язків з виховання та розвитку дитини, підстави позбавлення батьківських прав, проінформовано стосовно адміністративної, кримінальної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків, недопущення сімейного насильства, відповідальності батьків за здобуття дітьми освіти, недопущення зловживання тютюновими та алкогольними виробами тощо.

З даними сім’ями продовжується робота для задоволення виявлених потреб.

Як правило, регулярне відвідування сімей, де виховуються малолітні та неповнолітні діти, допомагає працівникам Служби та відділу надання соціальних послуг попереджувати негативні явища в сім’ях і наглядати за дітьми з «групи ризику».

Подібні профілактичні заходи дають помітні результати, ситуація в сім’ях змінюється на краще.