День селища Біла Криниця

Дата: 15.08.2022 10:53

"Моє рідне село- веселковая доля, моє рідне село-калиновий мій край! Із джерельних криниць- дзвінкове аж прозоре, моя рідна земля, квіту ясний і ніжний розмай..."

Сьогодні селище Біла Криниця відзначало День свого створення!
У клубі відбувся невеличкий захід, в якому приймали участь майстрині селища та звичайно дітки.
Завітала на свято і голова громади Наталія Дембіцька, привітавши усіх присутніх, побажала миру, процвітання та благополуччя.
На заході були представлені роботи місцевих умільців, а саме:
- виставка квітів,
- вишиті картини з бісеру, оригамі,
- виставка страв господинь селища.
Для діток були організовані веселі конкурси, у яких вони брали участь з великим задоволенням, а після них всі отримали подарунки та солодощі від селищного голови! На святі панувала творча привітна атмосфера, комфортна для кожного!!!
Велика подяка за організацію та участь у виставці-ярмарку:
Сірик Родіці, - Бучек Ніні, - Тодорович Яні, - Сичевській Тетяні, - Шевчук Тетяні, - Бухало Тетяні, - Духнівській Людмилі, - Жаровському Федору, - Жудрі Тетяні, - Протасені Надії !
Бажаємо жителям селища щастя, здоров’я та сил, успіхів у будь-яких справах, щоденного натхнення та обов’язково- мирного спокійного життя і світлого майбутнього!
Були раді завітати на свято, після якого залишилися приємні спогади.Нехай Береже вас усіх Господь...