«Яким ти бачиш своє майбутнє»

Дата: 10.08.2022 16:42

У Радомишлі  з неповнолітнім клієнтом пробації психологом було проведено бесіду на тему «Яким ти бачиш своє майбутнє» .

10 серпня 2022 року в приміщенні Житомирського районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області із неповнолітньою засудженою до покарання, не пов’язаного із позбавленням волі психолог сектору Наталія Глущенко провела бесіду на тему «Яким ти бачиш своє майбутнє». Під час бесіди засуджена дізналася як люди в нашій країні стикаються з величезною кількістю різноманітних труднощів в період війни: безробіття, поширення бідності, соціальна не справедливість, зростання рівня злочинності й зниження рівня життя. Проте разом з історіями про труднощі засудженій розповіли надихаючі розповіді про людей, які працюють над тим, щоб досягти чогось кращого. Вона дізналася, яку роль відіграє молодь у подібних історіях, як можна принести користь для своєї держави у такий тяжкий час.

Житомирський районний сектор №6

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області