Ноутбуки від ЮНІСЕФ

Дата: 02.08.2022 09:19

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у співпраці з Міністерством освіти й науки України передав 5050 ноутбуків учителям, школи яких були зруйновані або частково пошкоджено через війну в Україні.

Селищна голова Наталія Дембіцька отримала 5 ноутбуків на Городоцький ліцей, які будуть передані вчителям до початку нового навчального року.

Ноутбуки допоможуть педагогам залишатися на зв’язку з учнями та восени відновити навчання, адже потрібно робити все для того, щоб учні не залишилися без можливості навчатися, а вчителі – без можливості забезпечити фундаментальне право дітей на освіту.

«Спільними зусиллями ми зробимо все, аби навчальний рік розпочався у безпечних умовах, а українські вчителі були забезпечені необхідним цифровим обладнанням», – зазначив Міністр Сергій Шкарлет.

Дякуємо Житомирській обласній військовій адміністрації, Міжнародній організації ЮНІСЕФ та Міністерству освіти та науки України за підтримку та допомогу нашій громаді!