18-та річниця від Дня створення частини

Дата: 02.08.2022 09:16

18 років від Дня свого створення військової частини.

Селищний голова Наталія Олександрівна Дембіцька та командир Добровольчого формування громади Грон Іван Іванович завітали до командира Гришка Сергія Петровича з привітаннями.

Працівники селищної ради приєдналися до вітання, відрахувавши кошти зі своєї заробітної плати, трьох денний заробіток, на благо частини, подарувавши сертифікат на суму 40 000 грн.

Саме у цей, складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії.

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей. Служба в лавах Української армії - це не тільки професія, для більшості з Вас - це справа всього життя. Ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні інтереси, забезпечуєте спокій громадян нашої громади. Ви завжди на варті суверенітету і територіальної цілісності держави.

Бажаємо Вам дoбра, рoдиннoї злагoди, здoрoв'я, щастя й нoвих звершень у благoрoдній справі служіння Україні та її нарoдoві. Мирного неба, благополуччя та процвітання Вашій військовій частині!

Низькій Вам уклін- воїни світла та добра!