Висаджено сквер на честь Захисників України

Дата: 02.08.2022 09:13

Наприкінці липня пройшов форум громад Житомирської області на тему: «Функціонування місцевого самоврядування в період воєнного стану та післявоєнного відновлення».

У форумі взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Kaimo Kuusk, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, народні депутати України Арсеній Пушкаренко, Віталій Безгін та Олена Шуляк, начальник Житомирської районної військової адміністрації Олександр Хомич та голови громад Житомирської області, серед яких була і наша селищна голова.

Під час зібрання обговорили співпрацю України та Естонії в усіх можливих міжнародних форматах та інституціях. Також порушувалися важливі питання, зокрема:

Житомирщина в умовах воєнного стану;

використання бюджетних коштів під час воєнного стану;

законодавче забезпечення функціонування ТГ;

принципи відбудови України;

підготовка до опалювального сезону.

Після закінчення офіційної частини всі учасники форуму мали змогу зробити свій внесок в екологічний розвиток Житомирщини, а саме посадили квіти як символ розвитку, відбудови і нового мирного життя в Україні.

Селищними головами було висаджено сквер на честь Захисників України.