З Днем Української Державності!

Дата: 02.08.2022 08:49

Українці сьогодні,28 липня, вперше відзначатимуть День Української Державності: попри шостий місяць повномасштабної війни та восьмий рік війни на Донбасі, адже "українців не зламати".

Про це заявив президент України Володимир Зеленський.

Дорогі громадяни, лише ті, хто абсолютно не знає правди історії й абсолютно не відчуває її сенсу, могли ухвалити рішення атакувати Україну, а зараз вже навіть самі росіяни визнають, що Україна переможе.

Українці ніколи не віддадуть своєї незалежності. І не зламаються зсередини, як це бувало не раз. І не цього разу також. Любіть, поважайте, плекайте, оберігайте, вчіть, дізнавайтеся більше про нашу державу, мову, культуру, історію! Ми українці- непепеможний та єдиний народ, який має триматися разом заради спільної мети-ПЕРЕМОГИ!

З Днем Української Державності!

Пишаймося тим, що ми- українці!

Селищний голова     Н.О.ДЕМБІЦЬКА