Заміна пошкоджених вікон

Дата: 02.08.2022 08:43

Під час авіаударів по об'єктах містечка, від поштовху вибухової хвилі були нанесені пошкодження закладу освіти.

Завдяки небайдужості, людяності та відповідальності за рідний заклад в тяжкі часи для громади, завдяки вчасному реагуванню начальника відділу освіти Яковець Ольги Петрівни, вчителем Ольгою Миколаївною Вєтровою та іншими працівниками ліцею було оформлено Акт пошкодженості.

Городоцькою селищною радою було вчасно пропрацьовано та надано матеріали до Департаменту освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації, Відділу освіти, культури, охорони здоров'я, спорту Житомирської районної державної адміністрації, а начальником відділу містобудування Гавлицьким В.С. направлено до Фонду регіонального розвитку ЖОДА.

Завдяки злагодженій роботі працівників селищної ради, під особистим контролем начальника містобудування Городоцької селищної ради Гавлицьким В.С. та

за сприяння Департаменту регіонального розвитку було замінено пошкоджені вікна в навчальному кабінеті та актовому залі ліцею за рахунок коштів держави.

Щира подяка тим, хто навіть у тяжкий для громади час, вони продовжували працювати на місцях.

Тільки завдяки тісній співпраці усіх сторін ми маємо результат- нові вікна.

Перемоги та єдності нашій країні! Віримо у світле майбутнє нашої сильної та нескореної держави!

Слава Україні та її нації!