Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Городоцької селищної ради «Про встановлення місцевих податків  і зборів»

Дата: 08.07.2022 09:33

Повідомлення

З метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Городоцької селищної ради «Про встановлення місцевих податків  і зборів»

Проект рішення Городоцької селищної ради «Про встановлення місцевих податків  і зборів» оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Городоцької селищної ради у розділі «регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного проекту рішення прийматимуться:

• поштою на адресу – 12265, Житомирська область, Житомирський район, смт. Городок, вул. Поштова, 23 ;
  • на електронну адресу – gorodok.sr@ukr.net

Селищний голова                                                         Наталія ДЕМБІЦЬКА