День смт Городок

Дата: 06.07.2022 08:49

До 10-ї річниці Дня створення нашого містечка Городок у громаді відбувся невеличкий захід з чудовими майстер-класами. На святі дітки веселилися та почували себе комфортно. Щоб вони ненадовго забули тривоги та переживання, працівники відділу освіти, культури та керівники Центру позашкілля зробили свято максимально творчим та креативним. Школярі розділилися на групи та кожний був зайнятий своїм ділом. А розпочали захід патріотичним флешмобом з керівником хореографічного гуртка.Продовжили свято цікавим майстер-класом - втіленням дитячих мрій та задумів у "Квітку бажань". А допомагала дітям у цьому керівник образотворчого гуртка ЦПО. Гадаю що наповнені пелюстки чарівної квітки принесуть вірні сподівання, адже головним бажанням наших вихованців був МИР у країні та світле майбутнє.Також дітки дізналися про іграшку-антистрес та кожен мав змогу виготовити її для себе. Дуже сподіваюся що вона не знадобиться їм у реальному житті, а служитиме лише спогадом про сьогоднішнє свято, адже ми всі так сильно віримо у Перемогу нашої країни над агресором, і я бажаю щоб цей день настав набагато швидше! Смачний та яскравий майстер-клас з оздоблення печива: «З перемогою в серці» діти будуть згадувати ще довго, і я в цьому впевнена! Директор Центру позашкілля навчала усіх охочих( а ними виявилися усі бажаючі, що завітали на свято) прикрашати патріотичні смаколики, кожен з яких оживав у руках юних умільців, та ставав індивідуальним іменним символом майбутньої Перемоги!!!!!! Все печиво, яке створили діти, у яке помістили свою любов, віру та надію на краще, буде передано нашим захисникам які стоять на обороні громади, в знак вдячності за тихі спокійні дні та ночі. Маленькі мешканці громади поділилися своїми заповітними мріями та побажаннями, які помістили у "Скриньку пропозицій", а я дізналася що вони хочуть змінити у громаді і як саме бажають зробити її кращою) Всі запропоновані ідеї обов'язково візьмуться до уваги селищним головою!А після насиченого пригодами дня, дякуючи селищному голові- Дембіцькій Наталії Олександрівні, гостей почастували смачними солодощами, соком та лимонадом який був зроблений спеціально для них. Також всі дітки отримали невеличкі подарунки у вигляді іграшок на згадку про свято.Від себе особисто хочу подякувати людям, без яких свято б не відбулося, а саме: Зіневич Вікторії Миколаївні, Семеніхіній Вікторії та Музиці Ірині! Дякую моєму відділу освіти, культури - за те, що завітали на свято та взяли участь у майстер-класах! Дякую вам, моя командо за чудову атмосферу, за допомогу у проведенні свята!

Всім батькам ми дякуємо що довірили нам діток, а ми в свою чергу хоч на пару годин не дали їм сумувати. Всім добра,любові та терпіння! Віримо тільки у краще і знаємо-МИ ПЕРЕМОЖЕМО