Оголошено фото конкурс на кращий купальський віночок

Дата: 03.07.2022 14:57

Найколоритніше та найцікавіше свято, – це свято молоді – Івана Купала. Свято Купала — традиційне східнослов’янське свято, яке відзначали вночі перед Івановим днем, в ніч з 6 на 7 липня.

Минулого року ми весело та гучно відсвяткували театралізованим дійством це свято в смт. Біла Криниця, де і обрали переможницю найгарнішого купальського віночка.

Цього року ми не зможемо зустрітись всі разом та розпалити Купальське вогнище, але ми можемо створити свято для найчарівніших та найкрасивіших дівчат громади.

Дорогі наші, неповторні, маленькі та великі дівчатка. Ми пропонуємо Вам стати справжніми ФОТОМОДЕЛЯМИ та прийняти участь в онлайн - ФОТО конкурсі до свята ІВАНА КУПАЛА «Ти пливи вінок, водою пливи, долю мою приведи»

Основні умови конкурсу:

- БАЖАННЯ до участі у фото-конкурсі;

- СПЛЕСТИ купальський віночок своїми руками з квітів та трав (обмежень для вашої фантазії немає);

- ЗРОБИТИ красиву та хорошої якості світлину у купальському вінку;

- Розмістити фото у соц.мережі Фейсбук за хештегом #ОйНаКупала до 24.00 год 6 липня 2022 року

- ПОВІДОМИТИ всіх своїх друзів, рідних, близьких та знайомих про вашу участь у конкурсі;

- ОТРИМАТИ свій приз переможця за найбільшу кількість лайків під вашим фото 7 липня 2022 року

Участь у конкурсі беруть тільки жителі нашої громади!

З нетерпінням чекаємо на ваші фото!

З повагою

Відділ освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту, економічного та соціального розвитку