З Днем Конституції України

Дата: 28.06.2022 08:52

Шановні мешканці нашої громади!

Конституція - це не просто книга, яку нам показують в школі на уроках історії чи правознавства і яку зараз дехто носить в кишені як аргумент для суперечок з силовими структурами чи органами влади.

Це правила, які наближають нас до країн з добре розвиненою демократією. Це головний Закон, котрий визначає найвищою цінністю для держави Людину. Закон, написаний на досвіді поколінь. Саме Україна ще у 1710 році стала праматір'ю європейських Конституцій, адже Конституція Пилипа Орлика з’явилася на 77 років раніше за американський «Основний Закон» і на 81 рік раніше за польську Конституцію.

З Днем Конституції! Знаємо нашу історію, пишаємося перемогами, вчимось на невдачах і віримо у майбутнє! Мирного неба над головою та добробуту у кожну родину!

Селищний голова     Наталія ДЕМБІЦЬКА