День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2022 09:06

Кожного року 22-го червня ми вшановуємо пам’ять жертв війни в Україні.

Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Український народ потерпав від масових розстрілів, переслідувань, примусової праці, заслання у концтабори.

Але героїзм, незламність духу, патріотизм і безмежна любов до рідної землі допомогла нашим співвітчизникам у жорстокій боротьбі подолати ворога та здобути довгоочікувану, омріяну Перемогу.

З нагоди відзначення пам’ятної дати та вшанування пам’яті жертв війни вшануємо загиблих хвилиною мовчання…

«Пам'ять потрібна не мертвим. Пам'ять потрібна живим!». Це твердження ми з покоління в покоління передаємо своїм дітям. Ми схиляємось перед всіма невинними жертвами, яких забрала війна. Вічна пам'ять і вічна пошана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для прийдешніх поколінь.