У Радомишлі співробітники пробації здійснили перевірку засудженого за місцем проживання

Дата: 20.06.2022 14:08

16 червня 2022 року провідний інспектор Житомирського районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Ольга Куцько та психолог даного сектору Наталія Глущенко здійснили виїзд за місцем проживання клієнта пробації, який проживає на території Городоцької сільської ради Житомирського району та не з’являвся на реєстрацію до уповноваженого органу з питань пробації. Із клієнтом пробації була проведена бесіда та відібране пояснення щодо поважності причин неявки на реєстрацію. На даний час справа відносно останнього скерована до суду для вирішення питання про скасування іспитового строку та направлення останнього для відбування покарання призначеного судом.

Житомирський районний сектор №6

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області