Фото акція: «Діти громади за мирне майбутнє»

Дата: 30.05.2022 17:34

Щороку у перший день літа в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.

Відділ освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту, туризму, економічного та соціального розвитку пропонує усім бажаючим прийняти участь у онлайн фото акції, мета якої - підтримати Захисників України, які борються за світле майбутнє наших дітей, підбадьорити їх бойовий дух!

!!! Умови дуже прості:

Вам необхідно розмістити фото дитини на тему: «Діти громади за мирне майбутнє» у коментарі під цим постом.

Фото можна додавати з моменту розміщення публікації і до 3 червня 2022 року включно.

А результатом фото акції буде заключне відео з усіх прикріплених фото, яке буде нести в собі спільне бажання перемогти у війні та дружню дитячу енергетику направлену на світле мирне життя у країні.

Давайте разом продемонструємо свою єдність, розмістивши якомога більше світлин! Слава Україні та нашій мужній нації!