Всеукраїнський останній дзвоник

Дата: 27.05.2022 11:40

В Україні для вчителів та учнів 27 травня організували Всеукраїнський останній дзвоник якій зараз проходить в режимі онлайн.

Останній дзвоник проводить громадська спілка "Освіторія" спільно з Міністерством освіти і науки та фондом ЮНІСЕФ.

"Свято об?єднало учнів та вчителів усієї країни, зробило останній день навчального року традиційно святковим та підбиває підсумок Всеукраїнського розкладу онлайн, за яким навчались діти останні 3 місяці".

Під час нього вчителям та учні зможуть спілкуватись, послухати цікаві історії, привітання, волонтерів та лідерів думок.

Також під час дзвоника проведуть Всеукраїнську руханку та обіцяють запросити зірок, які співатимуть пісні.

Трансляція Дзвоника відбувається зараз, 27 травня з 10:00:

на всіх регіональних каналах Суспільного;

на Facebook-сторінках Суспільного та Освіторія;

на Youtube-каналах Першого, Освіторії та ЮНІСЕФ;

Після свята учні розійдуться по віртуальних класах Всеукраїнського розкладу онлайн і зможуть подякувати педагогам за навчання та підтримку.