Челендж до Всесвітнього Дня вишиванки

Дата: 15.05.2022 17:08

Цьогорічний День вишиванки припадає на 19 травня

Однак, День вишиванки 2022 відрізняється від попередніх ...

Серце гріють лиш спогади про різнобарвність орнаментів на минулорічних фото, які ви з гордістю розміщували у соціальних мережах.

Відділ освіти, культури, охорони здоров'я, молоді, спорту, туризму, економічного та соціального розвитку громади пропонує усім бажаючим взяти участь у челеджді.

Все що потрібно це розмістити своє коротке відео у вишиванці на підтримку Збройних Сил України за хештегом #ВишиванкаМояДуховнаБроня

Не роздумуючи одягайте вишиванки і хай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна і її символи!

Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою, є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, ми демонструємо не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуємо свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

Вишиванка — це нерозривний зв’язок поколінь.

МИ-єдині!

МИ-сильні!