Міжнародний День сім'ї

Дата: 15.05.2022 17:05

Це досить молоде свято для України. Цю дату обрали на честь дня вшанування пам'яті святих Петра і Февронії, які є покровителями закоханих. Свято вважається православним аналогом Дня святого Валентина.

Заснували Міжнародний день сім'ї 2011 року.

Українці завжди шанували сім’ю, найбільш цінними є родинні зв’язки. Від батька до сина, від бабусі до внучки, передаються духовні цінності і досі.

Саме сім’я є найбільшим багатством, тією основою, платформою, на якій будується все.

Цього року, як ніколи, ми розуміємо цінність нашої родини. Немає більшого щастя, ніж рідні люди поруч

Втім не всі сім’ї зараз разом. Війна розлучила жінок зі своїми чоловіками, які захищають нашу країну на фронті, ще частина жінок з дітьми виїхали за кордон заради порятунку своїх нащадків. Та, на жаль, найстрашніша ціна війни – втрата мирних жителів та наших військових

Тож якщо маєте можливість, приділіть увагу рідним. Сьогодні це так цінно...

Я зичу Вам любити і цінувати своїх батьків, прабатьків, дітей та внуків, сестер та братів.

Бажаю Вам відчувати любов і шану до кожного брата-українця, знати і вірити у те, що у Вас є завжди родинна підтримка, що українці – одна велика сім’я!

Селищний голова Н.ДЕМБІЦЬКА