КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА З 19.00 ДО 06.00

ГОРОДОЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирського району Житомирської області

селищного голови

15 березня 2022 року                                                                            № 36-ОД

З метою здійснення заходів правового режиму воєнного стану, на виконання розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації, керуючись Законами України «Про правовий режим воєнного стану», «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Ввести з 15 березня 2022 року на території Городоцької селищної територіальної громади Житомирського району Житомирської області комендантську годину з 19.00 до 06.00 години.

2. Пересування громадян дозволяється за наявності спеціального посвідчення та документа, який посвідчує особу:

- працівникам комунальних підприємств водо та електропостачання;

- працівникам закладів та установ охорони здоров’я.

За наявності лише службового посвідчення, без отримання спеціального посвідчення дозволити пересування працівникам:

- правоохоронних та силових органів;

- органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження селищного голови Житомирського району Житомирської області від 28.02.2022 року № 35 «Про введення на території Городоцької селищної територіальної громади комендантської години»

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                (підпис існує)                      Наталія ДЕМБІЦЬКА