Увага! Комендантська година

Кількість переглядів: 1959

Шановна громадо!

?????? Увага??????

Городоцька селищна рада повідомляє, що Розпорядженням селищного голови 51-ОД від 21 квітня 2022 року з 22 квітня на території Городоцької територіальної громади, комендантська година діє з 21.00 до 5.00 години ранку.

??Нагадуємо, що в цей час для громадян діють певні обмеження, необхідні задля їхньої безпеки. Протягом комендантської години мешканцям громади необхідно залишатися вдома.

Перебувати на вулицях у комендантську годину мають право: -правоохоронні та силові органи; -працівники органів місцевого самоврядування;

-працівники комунальних підприємств водо та електропостачання;

-працівники закладів та установ охорони здоров'я;

-громадяни, які мають спеціальну для цього перепустку.

Правопорушників буде притягнено до відповідальності!!!!

З нами правда, з нами справедливість і ми обов’язково переможемо! Дякуємо вам за підтримку.