Відбулося засідання територіальної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 16.02.2022 18:49

Зважаючи на зовнішні фактори, які можуть нести загрозу територіальній цілісності України та внутрішньодержавному конституційному устрою, за участю заступника командира військової частини А 2192 з безпеки Ляшенка Сергія, начальника 14 Гарнізонного будинку офіцерів Білецького Миколи, начальника Будинкоуправління №9 Юрченко Юлії, представника Макарівської КЕЧ району інженера Степанової Інни та начальників відділів Городоцької селищної ради, під головуванням селищного голови Наталії Дембіцької, 16 лютого 2022 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На підставі розпорядження від 14.02.2022 № 22-ОД на розгляд комісії були винесені питання обстеження готовності приміщень для використання як найпростіших тимчасових укриттів для населення Городоцької територіальної громади та варіативність використання засобів зв'язку для отримання та доведення термінової інформації.

Більша частина засідання була присвячена обговоренню складу евакуаційної комісії та розташування місць дислокації мирного населення в разі настання надзвичайної ситуації.

Було прийнято рішення щодо обстеження підвальних приміщень Городоцького ліцею, 14 ГБО, житлових будинків, будівлі крамниці змішаних товарів, як варіантів найпростішого тимчасового укриття задля убезпечення жителів громади від надзвичайних ситуацій у мирний час та засобів ураження в особливий період, а також позначення місць розташування захисних споруд за допомогою табличок (написів) та покажчиків руху до них.

Найближчим часом планується виділення коштів на закупівлю засобів оповіщення населення та засобів зв’язку, які дозволять підтримувати інформаційне забезпечення між населенням, керівниками установ та організацій, що розташовані на території громади, з метою спільної та злагодженої взаємодії.

В непростий час дезінформації та загрози виникнення надзвичайних ситуацій, лише за злагодженої співпраці та взаємодії між органами місцевого самоврядування, військовою частиною та організаціями, можливо запобігти паніці серед населення в громаді та спільними зусиллями вистояти в непростий час.