Порядок денний засідання виконавчого комітету 22.02.2022 року

Дата: 16.02.2022 16:26

Оголошення

засідання виконавчого комітету відбудеться в приміщенні Городоцької селищної ради

22 лютого 2022 року о 09:00

з дотриманням протиепідемічних заходів

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про погодження внесення змін до бюджету Городоцької селищної територіальної громади на 2022 рік
  2. Про припинення надання соціальної послуги догляд вдома Горай Людмилі Станіславівні 07.10.1949 р.н.
  3. Про припинення здійснення соціального супроводу осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах (Трухан Г.І., Криловій І.Б.).
  4. Про продовження здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах (Славінська Н.О., Пашанова К.В.).
  5. Про надання соціальної послуги догляд вдома (Коломаренко Н.О., Струк Г.А.).
  6. Про уповноваження селищного голови на укладання договорів на закупівлю.
  7. Про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій на території інших держав та 33-річниці виведення військ з Афганістану.
  8. Про виділення коштів на закупівлю спортивного обладнання для підтримки футбольної команди ФК «Городок» та уповноваження селищного голови на укладання договорів на закупівлю.
  9. Про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Городоцької територіальної громади.
  10. Про розгляд заяв та виплату одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій.
  11. Про виділення коштів з місцевого бюджету на придбання матеріалів для оформлення залу до святкового заходу – Міжнародного жіночого Дня.
  12. Про розгляд листа Державної податкової служби України Головного управління ДПС у Житомирській області щодо затвердження програми та її виконання за рахунок коштів Городоцької селищної територіальної громади.
  13. Різне.