14.02.2022 в Городоцькій селищній раді відбулася нарада

Дата: 15.02.2022 15:44

Фото без опису

Вчора 14.02.2022 року о 17:00 в Городоцькій селищній раді за ініціативи селищного голови Наталії Дембіцької та за участю небайдужих депутатів Городоцької селищної ради, також начальника відділу землевпорядкування, містобудування, архітектури, будівництва, благоустрою території, комунальної власності та екології Городоцької селищної ради відбулася нарада у зв’язку з зовнішніми факторами, які несуть загрозу цілісності країни та з метою можливості створення добровольчих об’єднань на території Городоцької селищної територіальної громади.

В ході засідання було обговорено ряд питань, серед яких складання списків користувачів вогнепальної зброї на території громади, формування та розповсюдження карти тимчасових укриттів для населення у випадках загрози, варіативність використання засобів зв’язку для отримання та доведення термінової інформації, облаштування систем оповіщення населення тощо.

У зв’язку з актуальністю піднятих питань прийнято рішення скликати засідання територіальної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 16.02.2022 року для обговорення питань та прийняття відповідних рішень.