.

Дата: 01.02.2022 10:56

Фото без опису

26.01.2022 року працівниками служби у справах дітей та працівниками відділу надання соціальних послуг, з метою запобігання повторних правопорушень проведено відвідування сімей, в яких  діти схильні до правопорушень.  В ході профілактичного рейду відвідано 3 сім’ї, роботою охоплено 6 дітей.

З батьками проведено профілактичну бесіду, щодо виховання дітей,  попереджені про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. Ознайомлені з законом про обмеження перебування дітей у вечірній час в громадський місцях, відповідальність за порушення закону та  необхідності контролю дітей у вечірній час

Дітям проведено бесіду про заборону вживання алкоголю, наркотичних речовин та тютюну, попереджено про відповідальність за недотримання закону.  Нагадано про  поведінку в громадських місцях.