Створення цифрових ініціатив для громад. Встигніть подати заявку до 15 січня!

Дата: 22.12.2021 15:17

Фото без описуБути жінкою. Бути собою. Бути лідеркою. Щодня обертати Землю навколо Сонця. Вільно мріяти та впевнено йти до мети. Рухатись у ритмі інновацій, відчувати дух часу, слідкувати за трендами та створювати їх, генерувати нові технології та формувати цифровий світ навколо себе.

У програмі UNEW день у день ми разом з вами будуємо команду мрії, яка здатна зібрати в єдине ціле пазл — інноваційну та сучасну Україну, на яку рівняється світ. Разом з менторами ми вчимось знаходити цифрові рішення, діяти сміливо та втілювати велику технологічну мрію у життя.

У всіх учасниць UNEW є шанс стати цифровою лідеркою та найкращою версією себе просто тут і зараз:
? впроваджувати інновації,
? трансформувати себе і країну,
? очолити нову генерацію жінок, які будують сучасний світ.

Ти з нами? Тоді реєструйся за посиланням та рушаймо у захопливу мандрівку разом.