Дата: 15.12.2021 21:00

Сьогодні, 15.12.2021 року, відбулось засідання виконавчого комітету Городоцької селищної ради, на якому, за згодою вчителів, було ухвалено рішення про продовження дистанційного навчання до 24.12.21 в зв’язку з продовженням ремонтних робіт покрівлі Городоцького ліцею. Зазначаємо, що 1-4 класи навчаються в звичайному режимі.

Також, за підсумками засідання прийнято низку важливих рішень, серед яких затверджено Порядок видалення зелених насаджень, Положення про уповноважену особу з здійснення закупівель в новій редакції, виділено кошти для Центру позашкільної освіти.

Окремо було обговорено членами виконавчого комітету та підтримано рішення, що стосувалися виділення та надання матеріальної грошової допомоги мешканцям громади.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади.