Ноутбук кожному вчителю

Дата: 15.12.2021 19:40

Про подарунки мріють не тільки діти, а й дорослі! Сьогодні , у переддень Новорічних свят, селищний голова Наталія Дембіцька у рамках державного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» вручила педагогічним працівникам Городоцького ліцею ноутбуки, які є невід’ємним  атрибутом сучасного навчання.

Комп’ютерне обладнання закуплено за кошти державного та місцевого бюджетів.

Ноутбуки оснащено всім необхідним для дистанційної роботи вчителя – камерою, потужним процесором та можливістю під’єднання до Інтернету. Це дасть можливість зробити освітній процес сучасним та зручним, незалежно від карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19.

Тому ноутбуки придбані в рамках державної програми, дозволять вчителям бути максимально мобільними та знаходитись онлайн зі своїми учнями під час дистанційного навчання.

Городоцька громада піклується про кожного вчителя.