"Різдвяний кошик для воїнів АТО"

Дата: 06.12.2021 00:34

3 грудня 2021 року відділом освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту, туризму економічного та соціального розвитку було проведено круглий стіл у якому взяли участь Соціальна служба та Служба у справах дітей, також присутній був представник ГО «Городок». Спілкувалися на тему «Волонтерський рух та місцева влада: шляхи взаємодії», дискусія про «Роль волонтерів в житті суспільства», та «Про допомогу учасникам АТО»

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.

Було б добре, якщо жителі громади не залишались осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники, пенсіонери. Певно -якщо б кожен мешканець вніс хоча б частинку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям, спрямовану передусім на підтримку військовослужбовців.

В цей день, Міжнародний день волонтерів, висловлюємо слова вдячності! Дякуємо за Вашу людяність, безкорисливу працю. Нині, завдяки Вашій підтримці, у зоні АТО воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати!

Після години спілкування було вирішено зібрати «Різдвяний кошик для воїнів АТО», для бійців, які перебувають на першій лінії, які захищають наші кордони.

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ДО ВАС, ЛЮДИ!

Зробимо гарну справу разом!

Продукти, які мають термін зберігання 3-6 міс, шкарпетки, солодощі, також листівки,- можна приносити до селищної ради, де іде збір до «Різдвяного кошика для воїнів АТО»  мужніх захисників землі української.

Тільки разом, об’єднавшись ми зможемо бути дружніми та простягнемо руку допомоги тим, хто забезпечує нам мирне тихе життя.

Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и в помещении)

Посмотреть статистику

Охват публикации: 0