Приєднуйтесь до програми "Мріємо та діємо"

Дата: 24.11.2021 11:25

ГО "Інститут Громадської Експертизи"

Оголошує інституційний грант для українських молодіжних організацій, а також організацій, які працюють із молоддю та підтримують молодіжне лідерство задля формування української ідентичності, заснованої на цінностях аби такі організації могли мати довготерміновий вплив в Україні.

Чекаємо на вашу заявку, якщо ти і твоя команда:

Працюєте над тим, щоб розширити економічні можливості для молоді через ініціативи, пов’язані з інноваціями, підприємництвом, розвитком кар’єри;

Сприяєте підвищенню громадянської активності молоді, в тому числі, участі у розвитку громад;

Доносите українській молоді цінність плюралізму та поваги до різноманітності, адже кожен та кожна мають мати рівні права та можливості, незалежно від віку, гендеру, фізичних можливостей тощо.

Проводите дослідження, які можуть допомогти вдосконалити молодіжну політику в регіонах та усій країні.

Маєш запитання? Надсилай їх до 29 листопада 2021 року. Відповіді на запитання будуть опубліковані 2 грудня 2021 року.

Дедлайн подачі заявки: 22 грудня 2021 року до 18:00

Більше інформації тут: https://bit.ly/37kwnCQГ