Семінар-нарада з питань організації та проведення відкритого чемпіонату «Регіональної асоціації» з футзалу

Дата: 22.11.2021 08:46

18 листопада 2021 року у м. Радомишль на базі спорткомплексу «Динамо» відбувся cемінар-нарада з питань організації та проведення відкритого чемпіонату «Регіональної асоціації» з футзалу.

Дякуючи підтримки міського голови Володимира Тетерського, який приділяє велике значення розвитку спорту у громаду, зокрема підтримки футболу та футзалу, захід проходив у реконструйованому спортивному комплексі «Динамо».

Ключовим спікером заходу був Дердо Віктор Григорович – арбітр FIFA, член Виконкому Української асоціації футболу (УАФ), голова методкабінету УАФ, куратор футзазу в Україні.

Цей захід об’єднав представників футбольної спільноти Радомишльської, Вишевицької, Потіївської, Малинської та Городоцької громад.

Під час заходу було обговорено організаційні питання проведення нового сезону змагань та розглянуті ключові моменти нововведень правил гри з футзалу 2021/22.