Вітання з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 08.11.2021 22:47

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Сердечно вітаю Вас з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!  Всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками  національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Без вихідних і свят, але завжди із святом у душі працюєте ви для людей.

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!

Вітаючи вас зі святом,зичу вам довголіття і здоров’я, щастя, добробуту і благополуччя у ваших родинах, творчих успіхів.

Селищний голова        Наталія ДЕМБІЦЬКА