Страшна пожежа у смт. Біла.Криниця

Дата: 27.10.2021 09:58

22.10.21 та 23.10.22 в смт. Біла Криниця Городоцької територіальної громади Житомирського р-ну відбулась масштабна пожежа, внаслідок чого згоріло три хати, два сараї, паркани та обгорів трансформатор. Найбільше постраждали обійстя на вул. Набережна.

-Пожежа виникла внаслідок загорання сухої трави на лузі. В подальшому вогонь перекинувся на паркани, якими були огороджені городи.

-Завдяки злагодженій роботі Голови Городоцької селищної ради, в/ч А2192, Радомишльської пожежно-рятувальної служби, депутатам Білокриницького старостинського округу ( Сичевський Ю., Зелінський О., Прищепо І., Дзюба Г., Рудківський С., ) , ДП Радомишльський лісгосп , старості, начальнику відділу містобудування Городоцької селищної ради Гавлицькому С.В. та небайдужим жителям смт. Біла Криниця, - вогонь вдалось приборкати.

В ліквідації пожежі працювали 10 одиниць пожежної техніки. Небайдужі жителі селища допомагали гасити вогонь лопатами, засипали його піском та носили воду з криниць.

На щастя постраждалих немає .

-Дякуємо кожному хто приймав участь у ліквідації пожежі. Тільки завдяки дружності жителів селища та злагодженій роботі керівництва вдалось уникнути більшого лиха!!!

-Але даний випадок, має бути уроком кожному, хто тільки подумає спалювати листя чи суху траву на городах!

-Сьогодні врятували, а завтра можуть і не встигнути!

-Люди, будьте обачними та повідомляйте про випадки спалювання листя !

-Бережіть себе та своє селище!