Конкурс з визначення проєктів національно-патріотичного виховання, розроблених іститутом  громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2022 р.

Дата: 26.10.2021 16:07

-Міністерство молоді та спорту України наказом  від 13 вересня 2021р. №3358 оголосило конкурс з визначення проєктів національно-патріотичного виховання, розроблених іститутом  громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2022 р.

-Відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм(проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. №1049(зі змінами), конкурсні пропозиції подаються уповноваженою особою учасника конкурсу з накладанням електронного підпису в електронній системі проведення конкурсу( портал «ВзаємоДія»: http://vzaemo.diia.gov.ua/)