Влаштування дітей з інвалідністю

Дата: 26.10.2021 11:10

Фото без опису

Адміністрація Тетерівського дитячого будинку-інтернату Житомирської обласної ради проводить набір на тимчасове або постійне перебування дітей (хлопчиків) з інвалідністю віком від 4 до 18 років з помірною, тяжкою і глибокою розумовою відсталістю та/або тяжкими, стійкими розладами психіки, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, освітніх послуг та комплексу реабілітаційних заходів.

Влаштування дітей з інвалідністю проводиться згідно Закону України «Про надання соціальних послуг»,  Положення про Тетерівський дитячий будинок-інтернат Житомирської обласної ради та Методичних рекомендацій про надання соціальних послуг для дітей з інвалідністю.

Перелік документів для влаштування до дитячого будинку-інтернату знаходиться в службі у справах дітей Городоцької селищної ради.